marți, 30 martie 2010

9. LISTA VOLUNTARILOR AEFC


  1. ANGHEL GHEORGHIŢA – Bezdead
  2. BUTOIU MIHAELA NICOLETA – Târgovişte
  3. VERZEA ANDREEA LOREDANA – Fieni
  4. COŢOFANĂ ALEXANDRU – Buciumeni
  5. NEAGU-ANDREEA SABINA – Fieni
  6. GEORGESCU RUXANDRA – Târgovişte
  7. NISTOR ANDREEA-DIANA – Târgovişte
  8. COSTACHE OANA – Târgovişte
  9. STANCIU ANDREI FLORIN – Târgovişte
  10. TĂNASE DARIUS-GABRIEL – Târgovişte
  11. MINCIUNĂ CORINA-ELENA – Târgovişte
  12. CONSTANTIN CARMEN – Târgovişte
  13. VASILE DIANA – Târgovişte
  14. DOBRE IOANA – Târgovişte
  15. ACHIMESCU ALEXANDRA – Târgovişte
  16. IONICIOIU ROBERT-ALEXANDRU – Târgovişte
  17. SOARE ANDREEA-ALEXANDRA – Târgovişte
  18. BADIU VLAD-SEBASTIAN – Târgovişte
  19. GHEŢU SEBASTIAN  Bucureşti  
  20. NECULAI EMILIA MELANIA – Brăila
  21. ZETEA MARIAN CRISTIAN  Bucureşti 
  22. DRĂGAN CRISTIAN ARMANDO Bucureşti
  23. OPREA GEORGE BOGDAN – Brăila
  24. DUMITRESCU ELENA – Fieni
  25. ANDRONACHE FLORIN – Târgovişte 
  26. ANDRONACHE TATIANA – Tâtgovişte
  27. BADIU DORU CĂTĂLIN – Târgovişte
  28. BARBU IONELA SILVIA – Târgovişte
  29. BARBU VALENTIN – Târgovişte
  30. GROPESCU JUSTIN – Târgovişte
  31. MOCANU MĂDĂLINA – Fieni
  32. NICOLAESCU ELENA – Pucioasa
  33. IANEŢ ALINA – Pucioasa
  34. POROJAN GIANINA – Vulcana Pandele
  35. POROJAN NICOLAE – Vulcana Pandele
  36. POSTA CĂTĂLINA – Pucioasa
  37. ŞETREANU EUGENIA – Târgovişte
  38. TOMA MARIA LUMINIŢA – Târgovişte
  39. POSTA CĂLIN  –  Târgovişte
  40. BRATU GABRIELA LOREDANA – Pucioasa
  41. DINCĂ ELVINIA – Pucioasa
  42. PETRESCU ANDREEA ELENA – Pucioasa
  43. GROSU MARIUS  Bucureşti
  44. GROSU MARIA – Bucureşti
  45. IORDĂNESCU ANCA  Târgovişte
  46. ANGHEL CONSTANŢA – Fien
  47. ŞTEFAN ELENA DENISA – Fieni
  48. PLEŞA RAFAEL – Fieni
  49. UNGUREANU ALICE ELENA – Fieni
  50. MIHĂILĂ LORENA ANDREEA – Fieni
  51. TUDOR ALEXANDRU GABRIEL  Târgovişte
  52. ISTRATE ELENA – Fieni
  53. IVAŞCU (MAXIN) MIRABELA – Buciumeni
  54. MĂNOIU MĂDĂLIN – Fieni
  55. TEODOSESCU CLAUDIU – Pucioasa
  56. TEODOSESCU CRISTINA – Pucioasa
  57. DUMITRU FLORIN  Şotânga
  58. CUŢA MARIA ALEXANDRA – Ocniţa
  59. SANDU ANDREI EMANUEL  Târgovişte
  60. VIORICA CREMENCIUC – Pucioasa 
  61. BĂRĂSCU ADRIANA - Târgovişte
  62. BĂRĂSCU EDUARD - Târgovişte
  63. GEORGESCU LILIANA - Târgovişte
  64. SAVU VLAD - Moreni
  65. SANDA IOANA - Târgovişte
Lista voluntarilor actualizată la 1 ianuarie 2018.

Pentru a deveni voluntar al Asociaţiei Ecologice Floare de Colţ, completează formularul de mai jos şi trimite-l la asociatiafloaredecolt@yahoo.com sau ileanachindia@yahoo.com

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu